Close

Akce

PŘEHLED NABÍZENÝCH AKCÍ

*AKCE Přiveď svého
známého

 Pokud si Váš známý zřídí přípojku u naší firmy, bude mít 2 měsíce internetu zdarma. A pokud při instalaci zminí Vaše jméno. Vy za zprostředkování získáte 2 měsíce internetu zdarma.

*Přechod do pásma
5GHz

Pokud je Vaše stávající internetová přípojka v pásmu 2,4 GHz, doporučovali bychom Vám zvážit přestavbu přípojky do modernějšího pásma 5 GHz, kde budeme moci nabídnout vyšší rychlost i lepší stabilitu Internetu.

Pásmo 2,4 GHz je již dnes poměrně zarušeno (např. domácí routery, které pracují na stejné frekvenci) a tak mohou nastat problémy s rychlostí a kvalitou Internetu.Veškerá zařízení pracující ve stejném pásmu signál přípojky ruší, proto není signál tak kvalitní a nelze přes něj dostat vyšší rychlosti. Cena za přestavbu je pro naše klienty pouze 1 Kč (cena obsahuje novou anténu + nové přijímací zařízení) při podpisu nové smlouvy na 12 měsíců.

*Kabelové přípojky
Vysoké Pole a Horní Lhota –
obecní TV

Noví zákazníci nyní mohou využít skvělé akce. Aktivace kabelové přípojky se smlouvou na 2 roky jen za cenu 10 Kč v cena zahrnuje modem cisco

Běžná cena za kabelový modem je 990 Kč Pro zřízení vysokorychlostního internetu přes kabelovou televizi musíte mít přípojku kabelové televize, která působí ve vaší obci. Pro příjem internetu je zapotřebí kabelový modem, který dodáváme při aktivaci služby.

*Poznámka k akcím – Pro každého klienta platí vždy jedna z nabízených akcí.