Close

sledovanitv img header

Služba SledovaniTV.cz přináší televizi přímo do Vašeho počítače.
Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů.
Sledování Ordinace a Ligy mistrů současně tak již nebude žádný problém.

Jak sledovat?

#1 Televizi nemusíte nijak instalovat, je pro Vás dostupná na www.sledovanitv.cz.

#2 Při prvním spuštění se bezplatně registrujte, během této registrace Vám bude vytvořen uživatelský účet, pod kterým se ke sledování televize budete přihlašovat.

#3 Sledovat televizi prostřednictvím tabletu nebo zařízení s Androidem je možné i v případě, že jste připojeni na Wi-Fi v síti svého poskytovatele internetu nebo v jiné partnerské síti SledovaniTV.cz (seznam partnerů, kde je možné sledovat, naleznete na www.sledovanitv.cz).

#4 Sledování v tabletu nebo zařízení s Androidem je možné dvěma způsoby:
– webový prohlížeč
– aplikace, kterou si můžete stáhnout na Google Play

#5 Aplikace SledovaniTV.cz je také dostupná na Smart televizích:
– LG, Panasonic, Samsung, Android TV, Hisense a nově také Chromecast

Balíček: Start

Balíček: Start

113 programů od 99 Kč / měsíc cena od 1.12.2023

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice, včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

balicek_start

Balíček: Dětský

6 programů 65 Kč / měsíc

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.

balicek_detsky

Balíček: Doku

6 programů 99 Kč / měsíc

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

balicek_dokumentární

Balíček: Sport

7 programů 209 Kč / měsíc

Objednejte si Sport, který Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídnou Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z Vašich oblíbených lig.

balicek_sport

Balíček: FilmBox

12 programů 139 Kč / měsíc

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

balicek_filmbox
Balíček: Basic

Balíček: Basic

32 programů 349 Kč / měsíc

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní černé kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášt zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.

balicek_basic
Balíček: MAXI + HBO GO

Balíček: MAXI + HBO GO

54 programů 649 Kč / měsíc

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

balicek_maxi

Balíček: HBO

3 programy 225 Kč / měsíc

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

HBO

Balíček: HBO + HBO GO

3 programy 225 Kč / měsíc

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně. Přístup k videotéce HBO GO odkudkoliv. Kompletní seriály, filmy, dokumenty,…

HBO-HBO-GO