Close

Péče a podpora

S čím vám můžeme pomoci?

Způsob platby

Hlavní zásady pro platbu:

  • při zadávání vždy pečlivě zkontrolujte číslo účtu a kód naší banky
  • vždy zadejte a pečlivě zkontrolujte variabilní symbol
  • částku udejte v přesné výši přesně tak, jak je na faktuře, nezaokrouhlujte
  • na poukázku údaje vypisujte čitelně, nejlépe hůlkovým písmem
  • pokud vám něco není zcela jasné, neváhejte nás kontaktovat (nejlépe mailem na fakturace@slavnet.cz nebo telefonicky  571 113 811Jednorázovým bankovním převodním příkazem (preferovaný způsob)

Příkaz lze podat bance buď elektronicky nebo v papírově formě. Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky, variabilní symbol a částku. Všechny tyto údaje naleznete na faktuře. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Specifický symbol není využíván. Všechny zadané čísla prosím zkontrolujte jinak nebude příkaz správně zpracován. Jako doklad o platbě Vám bude sloužit výpis z vašeho bankovního účtu.


V hotovosti na pobočce

Fakturu lze uhradit v hotovosti na našem pracovišti ve Valašských Kloboukách v pracovních dnech od 7:30 do 16:00 hod. (adresy najdete na této stránce). Pro rychlé zpracování prosím vezměte s sebou VŽDY fakturu. Za příjem hotovosti není účtován žádný poplatek. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

Oznámeni EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


Trvalým bankovním převodním příkazem

Příkaz lze podat bance buď elektronicky nebo v papírově formě. Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky a částku. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Důležitým údajem na trvalém příkazu je datum splatnosti a četnost. Pokud je Vaše služba účtována čtvrtletně, splatnost by měla být vždy v první polovině prvního měsíce kalendářního čtvrtletí. (například 10.ledna za služby za 1-3 měsíc). Nikdy neudávejte splatnost dopředu (například platbu za služby za 1-3 měsíc neplaťte již v prosinci). Variabilní symbol uveďte z aktuální, tedy nejmladší faktury, kterou máte k dispozici, když příkaz zadáváte. Následně již ho nemusíte měnit přesto, že další obdržené faktury budou mít variabilní symboly jiné. Trvalý příkaz nikdy nezadávejte podle první faktury, kterou obdržíte (je většinou na nestandardní částku, např. obsahuje aktivační poplatky nebo dopočet neúplného čtvrtletí). Pro čtvrtletní platby zadejte interval plateb čtvrtletní, pro měsíční pak měsíční (zabráníte tím odesílání peněz z vašeho účtu častěji než je potřeba). Všechny potřebné údaje naleznete na faktuře. Specifický symbol není využíván. Všechna zadaná čísla prosím zkontrolujte, jinak nebude příkaz správně zpracován. Jako doklad o platbě Vám bude sloužit vždy výpis z vašeho bankovního účtu.
Pokud příkaz z nějakého důvodu měníte, vždy se ujistěte, že původní příkaz pozbývá svou platnost, zabráníte tím tomu, že peníze odejdou z vašeho účtu vícekrát za stejné fakturační období.


V hotovosti poštovní poukázkou A

Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky, variabilní symbol a částku. Všechny tyto údaje naleznete na faktuře. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Dále vepište adresu příjemce a adresu odesilatele. Adresa odesilatele se musí shodovat s adresou na faktuře. Pokud tedy platíte složenkou za někoho jiného, uveďte vždy adresu z faktury, nikoliv svoji. Specifický symbol není využíván, taktéž do zprávy pro příjemce nic nevpisujte, údaje nejsou nijak zpracovávány. Poštovní poukázka není v této chvíli součástí odesílaných faktur, poukázku dostanete na každé České poště. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

Faktury

Faktury – daňové doklady vystavujeme a zasíláme standardně bezplatně v elektronické podobě ve formě PDF souboru připojeného k elektronicky podepsané e-mailové zprávě. Tento způsob vystavování a zasílání faktur, jakož i jejich zpracování v účetní evidenci je v souladu nejen s našimi všeobecnými obchodními podmínkami, ale splňuje také veškeré právní náležitosti ČR a směrnice EU.

Všechny vystavené faktury naleznete po přihlášení do klientské sekce Kde si je lze stáhnout nebo vytisknout.

Věrnostní slevy

Předplaťte si připojení k internetu na rok do předu a získáte slevu ve výši 10% z ceny vašeho tarifu.  Roční sleva je uplatňována pouze v celém kalendářním roce. Navíc se už nebudete muset obávat toho, že něco zapomenete uhradit. Pravidelné placení složenek přenechejte jiným a starejte se o opravdu důležité věci. 

Jak na to? Přihlašte se do zákaznické sekce a v detailu nastavení smlouvy si zažádejte o změnu periody zasílání faktur.Nebo kontaktujte naše fakturační oddělení.

V případě nedodržení podmínek pro získání slevy účastníkovi zašleme opravné vyúčtování ve výši standardní ceny tarifu od začátku účinnosti věrnostního programu a vyúčtujeme poplatek za aktivaci.